Wrangler презентував сталу колекцію одягу Rooted Collection

Бренд Wrangler створив нову колекцію преміум-класу – Wrangler Rooted Collection. Її особливість полягає у тому, що всі джинси і футболки пошиті з екологічно чистої бавовни, вирощеної на окремих фермах у п’яти штатах США.

Нова колекція допомагає бренду просунутися до мети – 100% екологічно чиста бавовна до 2025 року. Окрім прагнення до повністю сталої бавовни, Wrangler ставить іншу мету – 100% поновлювана енергія для власних швейних підприємств з 2020 року, відмова від хімії й економія 5,5 млрд літрів води.

Wrangler створив п’ять дизайнів джинсів – для кожного зі штатів, звідки взята бавовна. У кожного дизайну – свої унікальні деталі, характерні для штату. Зокрема, для Алабами, Джорджії, Північної Кароліни, Теннессі і Техаса. До колекції також увійшли два дизайни футболок для кожного штату і три національних дизайни.

Сімейні ферми, які постачають бавовну для колекції Rooted, є учасниками програми Wrangler, яка пропагує раціональне використання земель і поліпшення стану ґрунту. Нові методи виробництва підвищують стійкість сільськогосподарських культур до погодних змін, водночас підвищуючи врожайність, знижуючи витрати води і енергії, запобігають ерозії і мінімізують викиди парникових газів.

У 2018 році Wrangler опублікував звіт, в якому проаналізовано десятки наукових досліджень і конкретні методи сталого вирощування бавовни, такі як консервація ґрунту, покривні культури і сівозміни тощо.

Тираж продукції лімітовано. Rooted Collection спочатку продаватиметься через Wrangler.com і деяких роздрібних продавців. Вартість джинсів – орієнтовно $100, футболки – від $30.

@Wrangler on Instagram