права людей с инвалидностью

У Києва з’явиться уповноважений з прав осіб із інвалідністю

У Київраді мають намір утворити посаду заступника голови з питань здійснення самоврядних повноважень – уповноваженого з прав осіб із інвалідністю.

Відповідний проект рішення «Про забезпечення додержання прав і законів інтересів осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення» підтримала постійна комісія Київради з питань охорони здоров’я та соціального захисту.

Заступник буде координувати та контролювати діяльність структурних підрозділів Київськох міськдержадміністрації, підпорядкованих комунальних підприємств у сфері забезпечення додержання прав і законних інтересів осіб з інвалідністю.

“Місто Київ є столицею України. Відповідно,  має бути взірцем забезпечення та реалізації прав усіх категорій громадян, в тому числі – осіб, що відчувають труднощі при самостійному пересуванні, отриманні послуг, необхідної інформації або при орієнтуванні в просторі”, – зазначила автор даного проекту рішення, депутат Київради Ольга Балицька, яку цитує “Вечірній Київ”.

 

Читати також: Digital-технології, що роблять світ доступним для нечуючих. Кейс компанії «Ашан Україна»

У разі ухвалення проекту рішення на одному із засідань Київради, протягом місяця мають бути визначені кандидатури на вакантну посаду.

Ціль 10. Скорочення нерівності
Ціль 11. Сталий розвиток міст і громад