Понад 100 світових лідерів пообіцяють припинити вирубування лісів до 2030 року

110 світових лідерів поставили свої підписи під документом, у якому зафіксовано зобов’язання зупинити знищення лісів до 2030 року. Це має допомогти у боротьбі з глобальним потеплінням.

Серед країн, що долучились до угоди — Канада, Бразилія, Індонезія, Демократична Республіка Конго, США, Китай, Росія та інші країни. На території цих країн припадає 85% світових лісів, які розташовані на площі понад 13 млн квадратних кілометрів.

Учасники конференції ООН зі зміни клімату COP26, зокрема дванадцять економічно розвинених країн, серед яких — Великобританія, США, Франція, Німеччина, витратять до 2025 року близько $12 млрд на підтримку країн, що розвиваються, задля збереження лісів.

«Це підтримає діяльність у країнах, що розвиваються, включаючи відновлення деградованих земель, боротьбу з лісовими пожежами та підтримку прав корінних громад», – йдеться в заяві офісу британського прем’єр-міністра Боріса Джонсона.

Читати також: У світі треба відновити мільярд гектарів деградованих земель – територію розміром з Китай

Додатково приватний бізнес надасть на ті самі цілі $7,2 млрд. За ці гроші планується перетворити сільське господарство бідних країн так, щоб воно розвивалося без скорочення площі дощових лісів.

Понад 30 великих фінансових організацій зобов’язалися відмовитися від інвестицій у проєкти сільського господарства, пов’язані з вирубуванням дерев.

Окрім того, планується створити фонд обсягом $1,5 млрд для захисту другого за розміром тропічного лісу у світі — у басейні річки Конго, зокрема, за допомогою місцевих корінних громад.

 

Ціль 13. Боротьба зі зміною клімату
✔Ціль 15. Захист екосистем суші

Responsible Future допомагає компаніям в Україні визначитися з пріоритетними Цілями сталого розвитку, проаналізувати продукти та послуги на вуглецевий слід, розробити стратегію і налаштувати метрики за ESG-показниками, підготувати щорічний нефінансовий звіт. Замовити консультацію >>>