Париж планує заборонити одноразовий пластик під час Олімпіади-2024

Мер Парижа Анн Ідальго заявила, що місто планує заборонити одноразовий пластик під час проведення Олімпійських ігор 2024 року в рамках зусиль із подолання глобальної кризи забруднення пластиком.

«Ми вирішили зробити Олімпійські ігри першою великою подією без одноразового пластику», — повідомила Ідальго під час Міжнародного форуму мерів проти забруднення пластиком. Її цитує Reuters.

Відвідувачів на тимчасові місця проведення Олімпійських змагань у столиці Франції пропускатимуть лише без пластикових пляшок.

Coca-Cola, американський гігант напоїв і спонсор паризьких Олімпійських ігор, розповсюджуватиме свою продукцію в скляних пляшках багаторазового використання. Також встановлять понад 200 фонтанів із газованою водою.

«Пластик (відходи) залишається серйозною глобальною проблемою. Шороку 14 000 ссавців і 1,4 млн морських птахів гинуть через споживання пластикових відходів», — йдеться в заяві офісу Ідальго, яка оголосила про заборону одноразового пластику на Олімпіаді.

фото: Bryan Turner, Unsplash

Читати також: