права людей с инвалидностью

ООН закликає створювати умови для роботи людей із інвалідністю

Експерти ООН підрахували, що країни втрачають до 7% свого ВВП, відмовляючись створювати умови для роботи людей із інвалідністю. Отже дотримання прав людей із інвалідністю важливе не тільки з точки зору справедливості, а й з економічних міркувань. Про це заявив Генеральний секретар ООН Антоніу Гуттеріш.

Глава ООН закликав всі країни відстоювати права інвалідів. За його словами, така політика дозволить людству наблизитися до ідеалів, закладених у Статуті ООН. І насамперед Об’єднані Нації повинні подавати приклад усьому світові. Він повідомив, що попросив підготувати довідку про умови для інвалідів в ООН. «Буду з вами відвертий, – сказав Гуттеріш, якого цитують у Центрі новин ООН – хорошого, як виявилося, мало».

 

Digital-технології, що роблять світ доступним для нечуючих. Кейс компанії «Ашан Україна»

Антоніу Гуттеріш запустив сьогодні Стратегію ООН по забезпеченню умов для людей із інвалідністю. Це програма дій, спрямованих на те, щоб підвищити стандарти ООН. Він обіцяв, що в найближчому майбутньому ситуація зміниться не тільки в штаб-квартирі і представництвах ООН по всьому світу, але і місіях на місцях. Генсек запросив людей із інвалідністю до роботи в ООН.

В ООН закликають країни і бізнеси змінити спосіб мислення, закони і політики, щоб забезпечити всім людям із інвалідністю однакові права і можливості та створити їм гідні умови праці і життя. Адже нині інваліди по всьому світу живуть у злиднях, не мають можливості вчитися і працювати, а також не завжди можуть отримати медичну допомогу. Вони недостатньо представлені в органах влади і не беруть участі в політичному житті.

Ціль 10. Скорочення нерівності

Фото: Unsplash