Новая Почта

«Нова Пошта» зайнялася збором відходів для переробки

Оператор «Нова Пошта» запустив пілотний проект зі збору вторинної сировини і встановив контейнери для збору відходів у десяти своїх відділеннях у Києві. Про це повідомив на прес-конференції директор компанії Олександр Бульба.

«Окремі контейнери передбачені для гофрокартону, звичайного поліетилену і кольорового поліетилену. За місяць роботи вони зібрали близько двох тонн сировини», – сказав Бульба, якого цитує НВ Бізнес. Директор компанії також запевнив, що всі відходи відправляються на подальшу переробку.

Замовити корпоративний семінар зі сталого розвитку і дізнатися про принципи кругової економіки

Цьогоріч «Нова Пошта» планує масштабувати проект і встановити контейнери для прийому відходів у всіх відділеннях в містах-мільйонниках, а в подальшому – взагалі у всіх відділеннях «Нової Пошти». 2019 року компанія планує зібрати близько 2 млн кг відходів, з яких 80% – папір і картон.

Нагадаємо, що з кінця квітня всі відділення «Нової Пошти» поступово переходять на новий тип упаковки: замість пінопласту буде використовуватись папір вторинної переробки. Компанія відмовляється від пінопласту на користь вторинної сировини. Окрім того, посилки пакуватимуть і відправлятимуть приблизно на 12% швидше. І коробки з міцного картону краще зберігають вміст посилки від пошкоджень.

Ціль 12. Відповідальне споживання і виробництво

Фото: «Нова Пошта»