Nespresso випустив перші в світі кава-капсули з переробленого алюмінію

Кавовий бренд Nespresso оголосив про випуск перших на ринку кавових капсул, які на 80% складаються з переробленого алюмінію. Ними стали Original Line Master Origin Colombia. До кінця 2021 року бренд планує створити повний асортимент кавових капсул Original Line і Vertuo, виготовлених із переробленого алюмінію.

Це – ще один крок Nespresso у напрамку до кругової економіки, спрямований на подальше скорочення відходів і максимальне повторне використання матеріалів. Два місяці тому Nespresso презентував нові кавомашини в упаковці, яка повністю придатна до переробки і на 95% створена з переробленого матеріалу. До кінця 2021 року Nespresso планує продавати всі машини в цій новій упаковці.

«Ми весь час воліємо підвищити стійкість і циклічність наших операцій, зокрема те, в який спосіб ми отримуємо, використовуємо і переробляємо матеріали. 80% переробленого алюмінію в наших капсулах – це важлива віха, і ми доклали чимало зусиль разом із нашими постачальниками, щоб досягти цього», – прокоментував Жером Перес, голова Nespresso зі сталого розвитку.

Алюміній придатний до переробки нескінченну кількість разів. Він є одним із найбільш використовуваних матеріалів у світі. Вторинний алюміній потребує менше енергії для виробництва, тож добре підходить для кругової бізнес-моделі. Алюміній також захищає свіжість і аромат високоякісної кави, забезпечуючи ідеальний бар’єр від кисню, світла і вологості. Через те Nespresso завжди використовував алюміній для своїх капсул.

Систему переробки, яка нині охоплює понад 100 000 пунктів збору капсул у 53 країнах,  Nespresso запустив у 1991 році. Брнед вважає переробка, утилізація залежить від чотирьох ключових елементів, на яких він і надалі концентруватиме увагу: подальше зміцнення комунікації зі споживачами для підвищення обізнаності та стимулювання участі, робота з владою для інтеграції утилізації капсул у колективні схеми утилізації, збільшення кількості пунктів збору, а також залучення інших виробників порційної кави до своєї схеми утилізації і поліпшення доступності переробки алюмінієвих капсул.

Читайте також: Nespresso запрошує компанії до програми переробки алюмінієвих кава-капсул

фото: nestle-nespresso.com