Пластик в океане

Ідея на $1,5 млн. Оголошено челендж інновацій, що врятують океан від пластику

National Geographic і Sky Ocean Ventures оголосили про пошук інноваційних рішень, які допоможуть вирішити проблему забруднення океану пластиковими виробами одноразового використання. Конкурс має назву Ocean Plastic Innovation Challenge і проводиться за трьома стратегічними напрямками вирішення глобальної проблеми: розробка альтернативи пластиковим виробам одноразового використання, нові можливості для промислових підприємств у вирішенні проблеми пластикових відходів і поширення інформації про проблему через візуалізацію даних задля підвищення обізнаності.

Команди або особи, зацікавлені взяти участь в інноваційному челенджі, мають подати свої пропозиції до 11 червня 2019 року на розгляд журі. Відібрані експертами команди змагатимуться за $1,5 млн. у вигляді премій та інвестицій. Переможців буде оголошено у грудні 2019 року.

Організатори конкурсу сподіваються, що нові ідеї дослідників, науковців, новаторів та винахідників, які вони прагнуть втілити у життя, допоможуть зупинити катастрофічну хвилю забруднення Світового океану пластиком.

Директор Sky Ocean Ventures Фредерік Мішель так прокоментував початок челенджу: «Щонайменше 60 секунд і ще один трак із пластиковим сміттям буде скинуто до наших океанів, знищуючи навколишнє середовище і вбиваючи живу природу».

Др. Джонатан Бейли, виконавчий віце-президент і головний науковий співробітник National Geographic Society, у свою чергу заявив: «National Geographic і Sky Ocean Ventures з радістю працюватимуть із переможцями конкурсу, щоб допомогти створити нові технології, бізнес-моделі та інші рішення, які наблизять нас до досягнення балансу на планеті».

Зареєструватися або отримати додаткову інформацію про челендж можна за посиланням oceanplastic-challenge.org.

 

Инвестиционный конкурс Пластик или Океан?

Щороку понад 9 млн тонн пластикових відходів опиняються у Світовому океані. Якщо не вжити заходів, ця цифра збільшиться майже вдвічі – до 17 млн тонн на рік – вже до 2025 року.

 

Фото: nationalgeographic.orgtwitter.com/SkyOceanRescue

 

Ціль 12. Відповідальне споживання і виробництво
Ціль 14. Збереження морських екосистем

Читайте також: Європарламент підтримав заборону одноразових пластикових виробів