На рекламних бордах Києва тепер можна побачити й індекс якості повітря

Оператор зовнішньої реклами РТМ-Україна додав на свої цифрові панелі інформацію про якість повітря. Зокрема, на 100 цифрових рекламних носіях у 8 районах Києва відображаються актуальні відомості щодо рівня забруднення повітря — Air Quality Index (AQI) — за районом.

Показники у вигляді шкали кольорового «спідометру», кожний колір якого позначає міжнародний стандарт якості повітря, з’являються на сторінці разом із інформацією про погоду і час.

Цифрові панелі встановлені у Голосіївському, Дарницькому, Печерському, Подольському, Солом’янському, Оболонському і Шевченківському районах Києва. Відповідно, носії одного району передають дані лише тієї частини міста, де вони розміщені. Параметри AQI компанія отримує зі станцій моніторингу якості повітря.

РТМ-Україна — національний оператор Out-of-Home медіа, найбільший в Україні оператор цифрової зовнішньої реклами (DOOH). З 2001 р. на українському ринку. База власних рекламних поверхонь складається з майже 5000 площин 25 форматів у 27 містах країни.

Читати також: У Києві запустили перші пости моніторингу повітря