Mars запроваджує біорозкладну упаковку для Skittles

Mars Wrigley, виробник популярних у світі батончиків, жувальних гумок та цукерок-драже, разом із Danimer Scientific, розробником і виробником біорозкладних матеріалів, оголосили про партнерство і розробку інноваційної та екологічної упаковки. Першим продуктом, для якого буде використана нова упаковка, буде Skittles. Оновлена продукція з’явиться до кінця 2021 або початку 2022 року в США.

Біорозкладна упаковка Danimer Scientific виробляеться з натуральних інгредієнтів за технологією Nodax. Зокрема, шляхом ферментації з використанням рослинних олій, як-от соя та ріпак. Повідомляється, що вона розкладається і в ґрунті, і в морських середовищах.

Mars наразі оцінює можливості для масштабування цієї нової, інноваційної та екологічно чистої пакувальної технології в своєму портфелі брендів, до якого також входять M&M’s, Snickers, Orbit, Twix та інші.

Угода про спільні розробки є ключовим компонентом комплексної стратегії Mars Wrigley з перетворення свого пакувального портфеля, підтримки економіки замкнутого циклу і досягнення поставленої мети до 2025 року – 100% упаковки, що використовується повторно, переробляється або компостується.

Ціль 12. Відповідальне споживання і виробництво

Change Agency Responsible Future допомагає компаніям переглянути соціальні й екологічні наслідки своєї діяльності. Замовити консультацію >>>