Пивовари AB InBev у колаборації з Recycle Map нанесуть на карту пункти переробки відходів

Пивоварна компанія AB InBev Efes передала еко-стартапу Recycle Map перелік із понад 1300 пунктів, куди кожен може здати макулатуру, алюмінієві банки, ПЕТ, скло і зворотну пляшку. Пункти буде нанесено на онлайн-карту, доступ до якої відкритий для всіх охочих.

Recycle map – соціальний проєкт, створений з метою популяризації та сприяння сортуванню та вторинної переробки відходів. Він являє собою першу в Україні інтерактивну карту, на яку нанесені пункти прийому вторсировини.

AB InBev Efes Україна розглядає співробітництво зі стартапом як можливість зробити свій внесок у розвиток культури переробки і вторинного використання відходів. Вже зараз на пивоварнях компанії у Чернігові, Харкові та Миколаєві на вторинну переробку споямовується понад 99% відходів виробництва й упаковки.

Для нашої компанії важливо, щоб кожна оборотна пляшка здавалась як вторсировина і ми її повторно використовували для розливу продукції”, – зазначає в.о. генерального директора AB InBev Efes Україна Денис Хренов.

У компанії зауважують, що вторинна переробка може стати вирішенням проблеми обмеженості ресурсів, зменшити вартість готової продукції шляхом використання дешевшої сировини і зробити боротьбу із забрудненням довкілля ефективнішою.

Інтерактивна карта Recycle map допоможе українцям з легкістю знайти найближчий до них пункт прийому вторсировини і долучитися до сталого управління побутовими відходами. Такою ініціативою AB InBev Efes Україна планує покращити ситуацію із вторинною переробкою і збільшити кількість вторсировини, яку здають українці.

Одна із глобальних цілей AB InBev Efes Україна до 2025 року – вийти на рівень, коли 100% продукції компанії буде випускатися в оборотній тарі чи в упаковці з переважно перероблених матеріалів.

Компанія AB InBev Efes є одним із лідерів українського пивоварного ринку та спільним підприємством найбільшої у світі пивоварної компанії Anheuser-Busch InBev, а також найбільшої пивоварної компанії Туреччини Anadolu Efes. На території України компанія має три броварні: в Чернігові, Миколаєві та Харкові. Портфель пивних брендів складається з ТМ Bud, Corona Extra, Stella Artois, Hoegaarden, Leffe, Beck’s, Lowenbrau, Franziskaner, Spaten, Staropramen, Taller, Velkopopovickiy Kozel, «Чернігівське», «Рогань», «Янтар».