Metro запустила пілотний проєкт зі збору одягу в Києві

Мережа магазинів Metro Cash & Carry Ukraine встановила спеціалізовані контейнери для речей, що були у вжитку, на території паркувального майданчика торговельного центру на Позняках в Києві. Долучитися до ініціативи і віддати речі тим, хто їх найбільше потребує, можуть усі охочі.

В компанії повідомили, що нині приймається одяг, взуття, тканини, рушники, скатертини та постільна білизна.  Головна умова – речі мають бути чистими та випраними.

Окрім того, зробити свій внесок у цей проєкт можуть представники галузі HoReCa. Зокрема, передати на благодійність текстиль, який більше не використовується в їхніх закладах.

Партнером ініціативи «Вашому одягу – друге життя» стала благодійний фонд «Асперн». Він опікується людьми, які опинилися в складних життєвих обставинах. Отже разом із Metro передаватиме зібраний одяг незахищеним верствам населення: дітям-сиротам, багатодітним сім’ям, пенсіонерам, переселенцям та малозабезпеченим людям.

Нагадаємо, що раніше Metro Cash & Carry Ukraine запровадила проєкт із роздільного збирання відходів у торговельних центрах у Києві, а також створила спеціалізований Пункт сортування відходів – Metro Waste Collection Point. Цей сервіс дає можливість клієнтам, у тому числі – представникам HoReCa, долучитися до руху відповідального споживання ресурсів планети та зменшення негативного впливу на неї.

Станом на 2020 рік мережа розширила програму з роздільного збирання відходів на сім своїх торговельних центрів у Києві, Харкові, Маріуполі та планує масштабувати цей проєкт.

Читайте також:

фото: Metro Cash & Carry Ukraine