Биоразлагаемая посуда МЕТРО

Metro запропонувала еко-посуд з макухи цукрової тростини

Мережа супермаркетів Metro Cash & Carry виклала на свої полиці біорозкладний посуд ТМ Metro Professional, виготовлений з макухи цукрової тростини.

«Він виготовлений з макухи цукрової тростини та, на відміну від пластикового, здатен повністю розкладатися природним шляхом, не завдаючи шкод природі», – пише Metro у своєму блозі.

Такий посуд ідеально підійде для використання під час фестивалів вуличної їжі, кейтерингу, а також для використання, наприклад, в офісах. Адже тарілки, піали і судочки можна підігрівати в мікрохвильовій печі. Також в асортименті – трубочки для напоїв.

Посуд зберігає температуру страви й через нього не просочується волога. Екологічність продукції підтверджена сертифікатом EN 13432 та сертифікатом міжнародного зразка OK compost HOME. Тобто цей посуд повністю розкладається на CO2, воду та біомасу, не містить шкідливих домішок, а компост, що утворюється після розпаду, відповідає нормам екотоксичності.

Сьогодні одна з найважливіших причин забруднення довкілля – перенасичення пластиком. У всьому світі 73% відходів – це пластик, зокрема пляшки та кришечки, одноразовий посуд, харчові обгортки та контейнери з полістиролу.

Нагадаємо, Європарламент заборонив пластиковий посуд з 2021 року.

Ваша компанія вже розробила стратегію сталого розвитку і є екологічно відповідальною? Ми знаємо, як це зробити!

Ціль 12. Відповідальне споживання і виробництво

фото: Metro Cash & Carry