Лео Ди Каприо

Леонардо Ді Капріо створює Earth Alliance

Американський актор, володар премії «Оскар»  за роль у фільмі «Легенда Г’ю Гласса» Леонардо Ді Капріо об’єднує свою благодійну організацію з охорони навколишнього середовища – Фонд Леонардо Ді Капріо – у новий альянс з порятунку планети і співпрацюватиме з вдовою Стива Джобса, засновницею і президентом соціальної організації Emerson Collective Лорен Пауелл Джобс, а також з інвестором-мільярдером Брайаном Шетом. Разом вони створюють Earth Alliance – нову некомерційну організацію для боротьби зі змінами клімату. По це повідомляє Holliwood Reporter.

За інформацією видання, Шет є співзасновником і президентом фонду прямих інвестицій Vista Equity Partners, а також головою правління Global Wildlife Conservation. Він також заснував фонд Sheth Sangreal Foundation, який повністю профінансує адміністративні витрати Earth Alliance.

«Лорен і Брайан – неймовірні громадські лідери, які поділяють мою пристрасть і розуміння нагальності та масштабу викликів, з якими ми стикаємося», – заявив Леонардо Ді Капріо.

З моменту свого заснування 1998 року екологічна благодійна організація Ді Капріо виділила близько $100 мільйонів на гранти для боротьби з кліматичними змінами і підтримала понад 200 проектів по всьому світу.

Ціль 13. Боротьба зі зміною клімату та її наслідками

фото: instagram.com/leonardodicaprio