Подорож для кожного. British Airways випробовує автономні інвалідні візки в аеропортах

British Airways стала першою авіакомпанією, яка випробує повністю автономні електричні засоби пересування в Північній Америці. Самостійно керовані інвалідні візки запроваджено в тестовому режимі в аеропорту JFK у Нью-Йорку. Електромобілі побудовані компанією WHILL (Японія) і мають полегшити пересування людям із інвалідністю та людям похилого віку.

За даними авіакомпанії, майже півмільйона осіб, які потрібують додаткової допомоги, літають із British Airways щороку. І до 2021 року ця цифра збільшиться на 10%. Тож авіакомпанія вивчає нові можливості для забезпечення безперешкодної подорожі для всіх своїх пасажирів.

Інвалідні візки оснащено камерами, датчиками і технологією запобігання зіткнень. Користувачам достатньо обрати на сенсорному екрані необхідний пункт призначення. Щойно вони дістануться до потрібних воріт для посадки на рейс, транспортний засіб самостійно повернеться на док-станцію.

В авіакомпанії кажуть, що користувачі таких візків можуть свободно досліджувати аеропорт у вільний час, змінюючи пункт призначення стільки разів, скільки потрібно. І відтепер немає потреби в супроводі з боку персоналу аеропорту або попутників.

Замовити корпоративний семінар зі сталого розвитку і визначитися з соціальними та екологічними пріоритетами компанії >>>

Протягом наступних кількох місяців British Airways також випробуватиме технологію в п’ятому терміналі аеропорту Хітроу, щоб зібрати більше відгуків і вивчити подальше впровадження інклюзивних інновацій для забезпечення зростаючого попиту на доступні авіаперевезення.

Ціль 10. Скорочення нерівності 

фото: British Airways