Lego побудує завод із нульовим викидом вуглецю

Данський гігант з виробництва іграшок Lego Group заявляє, що побудує у Вірджинії (США) завод із нульовим викидом вуглецю вартістю 1 мільярд доларів і створить понад 1760 робочих місць.

Завод буде спроєктовано так, що працюватиме як вуглецево-нейтральний об’єкт. 100% його повсякденних потреб в енергії задовольнятимуться за рахунок відновлюваної енергії, що виробляється власним сонячним парком.

Будівництво розпочнеться восени 2022 року, а запуск виробництва заплановано на другу половину 2025 року. На початку 2024 року в будівлі поблизу відкриється тимчасовий пакувальний цех, який створить до 500 робочих місць.

Це буде сьомий завод, який розширить глобальну виробничу мережу Lego Group, скоротить ланцюжок постачань і підтримає економіку в Північній та Південній Америці.

На новому заводі такж використовуватимуться найсучасніші технології для формування, обробки та пакування конструкторів Lego.

Читати також: Lego презентувала свої перші кубики з переробленого пластику

Також стало відомо, що Lego закриває свій бізнес у Росії на невизначений термін і звільняє 90 московських співробітників через «великі збої». Компанія розриває контракт із франчайзі Inventive Retail Group (IRG), яка володіла та керувала 81 магазином від імені Lego.

Нагадаємо, Lego призупинила постачання до Росії в березні, а в червні заявила, що тимчасово заморожує деякі магазини через проблеми з постачанням.