L’Oréal розробила Water Saver, що зменшує споживання води під час догляду за волоссям

Скільки води потрібно для миття волосся в салоні краси? Французький бренд L’Oreal у партнерстві зі швейцарською компанією Gjosa розробили Water Saver – систему, яка дозволяє скоротити кількість води під час догляду за волоссям на 80%. Екологічну інновацію презентовано на виставці CES 2021.

Система може використовуватися і в салоні, і для домашніх процедур. “Ми вважаємо, що наша відповідальність – зробити все, щоб зберегти природні ресурси Землі. Кожна крапля води дорогоцінна, і наша нова технологія враховує кожну краплю води», – каже Ніколас Ієронімус, заступник генерального директора L’Oréal Group.

Технологія оптимізації води Gjosa застосовує принцип фракціонування до потоків води. Краплі води рівномірно розподіляються у потоці та наштовхуються одна на одну у заданому напрямку. Це зменшує їхній розмір і прискорює швидкість, гарантуючи використання кожної краплини води протягом миття й ополіскування волосся, водночас полегшуючи змивання шампунів і бальзамів-ополіскувачів та оптимізуючи інші процедури.

Ось що найцікавіше – Water Saver також наповнює воду шампунем і додатковими засобами для догляду за волоссям, так що він створює піну на волоссі прямо з-під крану. Водночас шампунь, кондиціонер або інший засіб легше змити.

L’Oréal Water Saver використовує два літри води на хвилину, порівняно із побутовими стандартними вісьмома літрами. Вона має інформаційну панель та звітує про вплив. Тобто  дані про воду та економію витрат відстежуються і водображаються на інформаційній панелі.

 

Water Saver зараз доступний у деяких салонах L’Oréal у Нью-Йорку. З лютого 2021 року він з’явится в окремих закладах у Парижі, а з 2022 року – в салонах краси в Україні.

У компанії кажуть, что її робота протягом останнього десятиліття була спрямована саме на поєднання краси та технологій. Вона підрахувала, що потенціал економії води завдяки новій системі – до одного мільярда галонів води на рік.

Читати також: У Британії набирає обертів екологізація салонів краси

фото: loreal.com