google

Google стверджує, що її вуглецевий слід відтепер дорівнює нулю

Технологічний гігант Google заявив, що йому вдалося повністю позбутися вуглецевого сліду, який він залишав із початку свого існування. Зокрема, про це в офіційному блозі компанії розповів її CEO Сундар Пічаї.

“На сьогодні ми повністю позбулися вуглецевої спадщини Google (у тому числі – всі наші виробничі викиди до того, як ми стали вуглецево-нейтральними в 2007 році) за рахунок інвестицій у високоякісну вуглецеву компенсацію. Це означає, що чистий вуглецевий слід Google дорівнює нулю. Ми раді бути першою великою компанією, яка досягла цього сьогодні”, – пише він.

Отже, за словами CEO Google, компанія стала вуглецево-нейтральною в 2007 році, а в 2017 перешла на споживання енергії з поновлюваних джерел. Відтепер вона воліє бути першою великою компанією, яка бере на себе зобов’язання забезпечити цілодобову і без вихідних роботу без викидів вуглецю в усіх дата-центрах і університетських містечках по всьому світу. Google сподівається зробити це до 2030 року.

“Ми інвестуємо в технології, щоб допомогти нашим партнерам і людям по всьому світу робити сталий вибір. Наприклад, ми інвестуємо у виробничі регіони, щоб забезпечити 5 ГВт нової безвуглецевої енергії, допомагаючи 500 містам скоротити викиди вуглецю і даючи нові можливості 1 млрд людей за допомогою нашої продукції”, – пояснив Сундар Пічаї.

За підрахунками Google, зобов’язання, які компанія бере на себе сьогодні, дозволять створити до 2025 року понад 20 000 нових робочих місць у галузі чистої енергетики та суміжних галузях в Америці і по всьому світу.

Читайте також: