easyJet планує досягти нульових викидів вуглецю до 2050 року

Британський лоукостер easyJet приєднався до Race to Zero, глобальної кампанії за підтримки ООН, що спрямована на досягнення нульових викидів вуглецю не пізніше 2050 року.

Приєднуючись до Race to Zero, авіакомпанія зобов’язується встановити проміжну науково обґрунтовану мету на 2035 рік, а також досягти нульових викидів вуглецю до 2050 року відповідно до критеріїв та рекомендацій ініціативи Science Based Targets (SBTi).

Перевізник easyJet планує представити свою дорожню карту найближчим часом.

easyjet.com

 

«Зміна клімату – це проблема, яку ми всі повинні вирішувати, у тому числі – і ми в easyJet. Ми зобов’язані мінімізувати вплив наших рейсів, і ми дуже багато працюємо, щоб це сталося. Від ефективного польоту та оновлення флоту до єдиного великого європейського перевізника, що компенсує викиди вуглецю від палива, яке використовується для всіх своїх рейсів», – прокоментував Йохан Лундгрен, генеральний директор easyJet

За його словами, мета компанії – зрештою досягти нульового рівня викидів при польотах у Великій Британії та по всій Європі. Наразі триває співпраця з лідерами галузі, такими як Airbus та Wright Electric, щоб підтримувати та просувати технології з нульовим рівнем викидів для пасажирських літаків майбутнього.

фото: @dmotionproductions/unsplash.com

Читати також: Wright Electric перетворює старі літаки British Aerospace на електричні