«ДивоГра» видає інклюзивні книжки і закликає всіх долучатися

Команда соціального проєкту «ДивоГра» вже майже п’ять років створює адаптовані книжки для дітей із порушенням мовлення, розладами спектру аутизму, розумовою інвалідністю. Це перше в Україні видавництво, яке надрукувало книжки з піктограмами міжнародної системи символів PCS (Picture Communication Symbols).

 «Особливість наших видань в тому, що текст супроводжується картинками-піктограмами, які допомагають зрозуміти зміст історії. В кінці книжки є завдання для закріплення навичок та детальна інструкція, як займатися з особливою дитиною», – кажуть в «ДивоГрі».

Комунікативні книги з використанням піктограм влучні та гарно укладені. Діти їх люблять і насолоджуються читанням, вчаться на інклюзії. Тобто відповідають Ціль 4 сталого розвитку в частині забезпечення всеохоплюючої і справедливої якісної освіти для всіх і Цілі 10 «Скорочення нерівності».

Видавництво працює в форматі соціального підприємства, не менше 20% прибутку від продажу книжок спрямовує на розробки матеріалів для дітей з діагнозом аутизму, а також на безкоштовні просвітницькі заходи з розвитку мовлення у дітей та розробку адаптованих матеріалів.

Нині готується до друку книжка «Сашко іде до школи», яка допоможе дітям з аутизмом, дислексією, синдромом Дауна, затримкою психічного розвитку та мовленнєвими порушеннями підготуватися та звикнути до школи.

Гроші, які отримає соціальний видавничий проєкт «ДивоГра», будуть спрямовані на друк 2000 екземплярів книжки. «Макет вже готовий. І ми запрошуємо відповідальний бізнес, компанії долучитися до цієї ініціативи. Втім допомогти зібрати кошти на друк тиражу може кожний небайдужий», –  розповіла Світлана Падун, головний спеціаліст зі звязків з громадськістю в «ДивоГрі».

Підтримати кампанію можна репостом в соцмережах, розсилкою та внесками за посиланням www.dyvogra.com/uk/to-support, натиснувши кнопку «Підтримати на Спільнкошті».

 

Читайте також:

Digital-технології, що роблять світ доступним для нечуючих. Кейс компанії «Ашан Україна»
ООН закликає створювати умови для роботи людей із інвалідністю