DevoHome

DevoHome визнано найкращим етичним брендом

Минулого тижня в онлайн-форматі відбулась церемонія вручення головної премії країни у сфері моди Best Fashion Awards. За ініціативи організації UAnimals та у партнерстві зі світовим Fur Free Alliance започатковано спеціальну номінацію Cruelty-free fashion. Її отримала Оксана Дево та її бренд DevoHome, який створює етичний одяг, взуття і речі для дому із конопляної тканини і матеріалів.

Засновниця бренду Оксана Дево в інтерв’ю Responsible Future розповіла, що DevoHome після двох років експериментів і досліджень вдалося створити на 100% біорозкладне конопляне хутро. Незабаром цей матеріал може стати рівноцінним замінником натурального хутра в Україні та поза її межами.

За її словами, при вирощуванні технічних конопель на полях у Полтавській області виключається застосування будь-яких отрутохімікатів. До ґрунту вносяться тільки органічні добрива.

“Усю сировину, з якою ми працюємо, ми намагаємося використовувати по максимуму. Наприклад, із залишків конопляних ковдр шиємо екоторби, а з тканин для постільної білизни – колекцію багаторазових мішечків”, – каже Оксана Дево.

Найближчим часом український бренд зміцнюватиме свої позиції на ринках ЄС.

фото надано DevoHome