Adidas і Allbirds об’єднуються, щоб створити взуття з нульовим вуглецевим слідом

Спортивний бренд Adidas і стартап Allbirds заявили, що об’єднуються задля розробки «спортивного взуття з найнижчим рівнем викидів вуглецю».

Adidas у своїй заяві посилається на статистичні дані Quantis, за якими взуттєва промисловість щорічно провокує 700 млн тонн викидів вуглекислого газу. Це еквівалентно споживанню енергії 80 775 444 будівлями впродовж року. Одна пара кросівок, виготовлених із синтетичних матеріалів, має екологічний слід від 11,3 до 16,7 кг СО2.

«Що якщо ми зменшимо ці цифри до нуля? Що якщо, просто обравши правильне взуття, ви зможете зменшити свій вуглецевий слід? Це не ті запитання, на які одна людина чи одна компанія може дати відповідь самостійно. Отже, ми об’єднуємося з Allbirds у пошуку відповіді за нашою спільною місією створити спортивне взуття з найнижчим рівнем викидів вуглецю», – йдеться у повідомленні Adidas.

https://twitter.com/adidas/status/1265855587981524992

 

Компанії разом досліджуватимуть інновації, які охоплюють усе: від виробництва і ланцюгів постачань до методів транспортування. Вони заявляють про намір виробляти взуття, що відповідає найвищим стандартам, а також забезпечити подвійну відповідальність.

Ціль 9. Промисловість, інновації
Ціль 13. Боротьба зі зміною клімату та її наслідками
Ціль 17. Партнерство заради сталого розвитку

 

Читайте також:

фото: allbirds.com