Cos запропонував свою першу лінію еко-одягу для спорту

Бренд Cos, що належить до H&M Group, розробив свою першу лінію екологічного одягу для активного способу життя. Нова колекція для жінок вироблена з перероблених матеріалів, як-от нейлон і поліестер, а також органічної бавовни.

До колекції з назвою Cos Active увійшли 15 предметів: легінси, спортивна білизна, топи, шкарпетки тощо. Речі вартують від $45 до $190.

Cos прагне використовувати до 2030 року перероблені матеріали. За даними Environmental Leader, нині бренд використовує перероблену бавовну, вовну і кашемір, а також перероблений нейлон, поліестер, ліоцелл Tencel, рослинний екстракт Cupro і органічну бавовну.

Компанія також використовує перероблене скло і срібло для своїх прикрас. На цьому тижні вони додали колекцію купальників з переробленого поліаміду.

Cos засновано в Лондоні в 2007 році. Відтоді бренд відкрив 290 магазинів по всьому світу, а також інтернет-магазин, який нині доступний на 23 онлайн-ринках.

Статистичні дані про те, що індустрія моди несе відповідальність за 10% світових викидів вуглецю і 75% її виробництва на звалищах або сміттєспалювальних заводах, змушують компанії впроваджувати інновації.

фото: cosstores.com