Adidas створив багаторазові маски з перероблених матеріалів

Німецький бренд спортивного одягу та взуття Adidas презентував маску багаторазового використання  для захисту від коронавірусу. Маски вироблятимуть із перероблених матеріалів.

Бренд вважає, що саме нині його вироби стануть у нагоді. Адже в багатьох країнах карантинні заходи поступово послаблюють і люди дедалі частіше виходять на вулицю. Проте потреба в захисті залишається.

«Незважаючи на те, що маски не класифіковані як медичні засоби, вони призначені для запобігання поширенню вірусів і мікробів», – ідеться у повідомленні Adidas.

Освіта для сталого розвитку – головний тренд і необхідність. Замовити корпоративний вебінар >>>

Бренд також повідомив, що для виготовлення масок використовується створений компанією матеріал Primegreen. Він являє собою перероблену тканину, що не містить пластик. Adidas стверджує, що це – дихаючий матеріал, який також відрізняється еластичністю. Отже в масці з нього комфортно перебувати тривалий час.

Нині Face Cover можна придбати в Європі, Північній Америці та Китаї. Вони доступні в онлайн-магазині бренду. Вартує набір із трьох одиниць $16.

Частина коштів буде спрямована до благодійного фонду боротьби з коронавірусом Save The Children’s Global Coronavirus Response Fund.