Zara створює колекцію суконь з викидів вуглецю

Нова капсульна святкова колекція Zara представлена ​​тканиною, виготовленою з перероблених викидів вуглецю сталеливарного заводу. Гігант швидкої моди співпрацює зі стартапом LanzaTech з переробки вуглецю.

LanzaTech вловлює викиди сталеливарних заводів, які інакше викидалися б у повітря в якості двоокису вуглецю, і переробляє їх на ланзанол (етанол) шляхом ферментації. Потім за допомогою зовнішніх партнерів India Glycols Limited і Far Eastern New Century ланзанол перетворюється на низьковуглецевий моноетиленгліколь, а потім – на низьковуглецеву поліефірну пряжу і тканину. Саме з цієї тканини пошита капсульна колекція вечірніх суконь Zara.

Уперше на ринку цей поліестер використали Zara для створення нової лінійки вечірніх суконь. Канадський бренд Lululemon також працював з LanzaTech – над створенням штанів для йоги.

Читати також:

Чиста, екологічно безпечна, справедлива, прозора і підзвітна мода – саме цього вимагає сьогодні світ від індустрії моди – зауважує засновниця Change Agency Responsible Future, консультантка зі сталого розвитку Клавдія Шевелюк під час виступу на BE SUSTAINABLE! Fashion Summit на Ukrainian Fashion Week у Києві

Стала мода