Xiaomi звітує про соціальні й екологічні досягнення

Технологічна корпорація Xiaomi оприлюднила звіт про діяльність у напрямі сталого розвитку. Він налічує понад 30 сторінок і охоплює як ринок Китаю, так і зарубіжні ринки. Зокрема, детально описує широкий спектр ініціатив, у тому числі – захист довкілля, корпоративну соціальну відповідальність, управління ланцюгом постачань тощо.

Так, Xiaomi включила захист довкілля в розробку своєї продукції. Завдяки чому використання пластика для упаковок серій смартфонів Mi 10T і Mi 10T Pro скоротилося на 60%. До кінця 2021 року Xiaomi прагне домогтися більш високого показника скорочення кількості пластику в упаковці своїх нових продуктів в Європі.

У звіті також підкреслюється намір Xiaomi зробити енергозбереження важливою функцією більш ніж 40 типів споживчих товарів. Виробник гарантує, що його продукти повністю відповідають всім нормам охорони довкілля і безпеки країн, в яких вони продаються. Зокрема, продукція відповідає нормам ЄС, включаючи директиви CE, REACH, RoHS і WEEE.

Xiaomi також підкреслює роль інновацій в забезпеченні стійкості і розв’язанні глобальних проблем. Наприклад, у межах зобов’язання робити свій вклад у досягнення Цілей сталого розвитку 2030, корпорація стала партнером у розробці системи раннього попередження про землетруси.

У Китаї і незабаром в інших кранах будуть доступні смартфони і телевізори зі спеціальною системою, що повідомлятиме за кілька секунд про землетрус. У цих попередженнях міститься інформація про найближчий притулок, контактні дані для екстреної допомоги, медичні контакти, а також інформація про рятувальні операції.

Change Agency Responsible Future допомагає компаніям визначитися з пріорітетними цілями сталого розвитку, розробити план дій і скласти нефінансову звітність

Протягом 2020 року система оповіщення про землетруси Xiaomi MIUI виявила 29 землетрусів з магнітудою понад 4,0 і подала більше 9,4 мільйона сигналів.

Щодо боротьби з COVID-19, у березні 2020 року Xiaomi передала уряду Італії кілька десятків тисяч масок FFP3 і допомогла жителям постраждалого регіону Венето. Копорація також відправляла допомогу Франції, Великобританію та до Польщі.

Коли школи в Європі були закриті і перейшли на онлайн-уроки, Xiaomi Spain подарувала 1000 смартфонів Міністерству освіти Іспанії і розповсюдила їх серед дітей по всій країні.

Тим часом Пекінський фонд Xiaomi надав медичне приладдя в цілому 14 країнам, включаючи Італію, Іспанію, Японію, Корею, Індонезію і М’янму. Це пожертвування вартує 5,9 мільйона юанів (близько $854 000).

фото: blog.mi.com

Поділимося досвідом того, як стратегії і практики у сфері сталого розвитку допомагають компаніям залучати клієнтів, експортувати свою продукцію і будувати довгострокові відносини з партнерами по всьому світу. Замовити консультацію >>>