IBM оновила свої екологічні зобов’язання

Корпорація IBM, один із найбільших у світі виробників серверів, периферійного обладнання та програмного забезпечення, випустила свій 31 Environmental Report, в якому оновила 21 екологічне зобов’язання. Вони стосуються енергії в контексті зміни клімату, збереження ресурсів і біорізноманіття, запобігання забрудненню природних ресурсів і раціонального поводження з відходами, ланцюгів постачань і створення вартості, а також системи управління. Усі ці зобов’язання підтримують або доповнюють поточну мету IBM досягти нульових викидів парникових газів до 2030 року.

“Ми усвідомлюємо, що встановлення екологічних цілей, готовність брати відповідальність і прозоре й достовірне інфомування про досягнення корисні і для довкілля, і для нашого бізнесу”, – каже Вейн Балта (Wayne Balta), віце-президент з питань екології IBM.

 

Енергія і зміна клімату

IBM продовжить підвищувати енергоефективність дата-центру і планує реалізувати до 2025 року понад 3000 проєктів з енергозбереження.

75% споживаної IBM електроенергії в усьому світі буде забезпечено з поновлюваних джерел до 2025 року (прим. – попередня мета становила 55% до 2025 року) і 90% до 2030 року.

Викиди парникових газів буде скорочено на 65% до 2025 року у порівнянні з 2010 роком. Хоча раніше IBM орієнтувалася на 40% зменшення викидів CO2 до 2025 року проти
базового 2005-го.

 

Збереження ресурсів і біорізноманіття

IBM продовжить фокусуватися на використанні сталих матеріалів. Зокрема, корпорація скоротить водозабір у регіонах, які відчувають нестачу води, купуватиме папір і упаковку з паперу, що походить із сертифікованих лісів і стале управління якими підтверджено.

Окрім того, до кінця 2023 року корпорація висадить 50 садів для запилювачів у містах присутності IBM по всьому світу на підтримку біорізноманіття.

Корпорація також зобов’язується провести незалежну сертифікацію для основних проєктів будівництва та реконструкції офісів.

 

Запобігання забрудненню і управління відходами

IBM усуне другорядний одноразовий пластик з упаковки своєї продукції і одноразовий посуд у кафетеріяє, якими вона управляє по всьому світу. Вона воліє, щоб використовувати 30% або більше переробленого вмісту в упаковці, продукції – там, де це технологічно можливо.

За рахунок переробки, повторного використання, компостування і переробки відходів на енергію, корпорація планує відвернути 90% (за вагою) небезпечних відходів зі звалищ і спалювання до 2025 року.

Мета утилізовувати або повторно використовувати – принаймні 97% відходів, тож на звалища потраплятиме не бльше 3% відходів наприкінці життєвого циклу.

 

Ланцюг постачань і виробничий збут

IBM зажадає від постачальників у секторах бізнесу з інтенсивними викидами встановити мету щодо скорочення викидів до 2022 року, яка узгоджується з науковими рекомендаціями Міжурядової групи експертів ООН зі зміни клімату, щоб обмежити глобальне потепління на 1,5°C.

Також корпорація приділятиме увау залученню клієнтів і дослідницьким проєктам, що відкривають нові можливості і нові продукти дружні до довкілля.

 

Система управління

IBM, як і раніше, підтримуватиме прихильність глобальній системі екологічного менеджменту, вдаючись до щорічної сертифікації за стандартом ISO 14001 та відповідність стандарту ISO 50001.

фото: ibm.com

Responsible Future допомагає компаніям визначитися з пріоритетними Цілями сталого розвитку, проаналізувати продукти та послуги на вуглецевий слід, розробити стратегію і налаштувати метрики за ESG-показниками, підготувати щорічний нефінансовий звіт. Замовити консультацію >>>