WWF запустил прямой эфир длиною в 450 лет, на котором разлагается пластиковая бутылка

WWF запустив live stream, на якому пластикова пляшка розкладатиметься 450 років

Всесвітній фонд дикої природи (WWF) запустив відео, яке ми з вами ніколи не зможемо додивитися до кінця. Адже триватиме стрім у режимі реального часу аж 450 років. Саме стільки часу розкладається пластикова пляшка в навколишньому середовищі.

У такий неординарний спосіб WWF працює над підвищенням обізнаності про зростаючу проблему забруднення природи пластиком. Водночас фонд закликає підтримати петицію «Stop Plastic Pollution», яка буде представлена ​​світовим лідерам на зустрічі ООН з навколишнього середовища.

Щоб висвітлити проблему і зібрати якомога більше підписів, НВО спільно з NOSSA створили «Plastic Decomposition Countdown». Отже прямий ефір і зворотний відлік розкладання пластику розпочато.

За словами креативного директора NOSSA Нуно Кардосо, користувачі цифрових технологій виявляють природний інтерес до потокової передачі відео в реальному часі. «Ми визнали це привабливим способом показати всім, наскільки повільним є процес розкладання пластику, щоб підвищити їхню обізнаність і привернути увагу до цієї причини», – каже він.

Щороку у Світовий океан потрапляє близько 8 мільйонів тонн пластику. Пластик становить 70% від усіх відходів, що потрапляють до водних ресурсів планети.

За даними ООН, з 1950 року обсяги виробництва і використання пластикової продукції постійно зростають. У 2015 році цей показник склав 350 млн тонн. До середини століття, як очікується, людство вироблятиме 1 млрд тонн пластику на рік. Його мікрочастки з’являються внаслідок розпаду пляшок, стаканчиків, рибальських сіток тощо. До організму людини токсини потрапляють через воду, повітря і м’ясо морських організмів. Насамперед із морепродуктами, які споживають у їжу без попереднього патрання.

Переглянути потокове відео і підписати петицію можна за посиланням >>>

Ціль 12. Відповідальне споживання і виробництво
Ціль 14. Збереження морських екосистем