Диснейленд в Париже

Діснейленд відмовився від пластикових соломинок

Діснейленди, що належать The Walt Disney Company, оголосили про серію заходів, спрямованих на те, щоб зробити найбільший туристичны парки розваг по всьому світу більш екологічим. Серед таких заходів – заборона на пластикові соломинки. Усі вони будуть замінені на паперові версії, які здатні до біорозкладання.

Наприклад, тематичний парк на сході від французької столиці щороку відвідують 15 млн людей. Він походить на маленький місто, що виробляє 19 тонн відходів на рік. І, за даними The Local, нині Діснейленд переробляє папір, скло і 18 інших типів матеріалів, на які доводиться близько половини всіх відходів. Парк планує звільшити обсяги переробки до 60% у 2020 році.

Окрім того, магазини у паризькому Діснейленді припинять роздавати безкоштовні пластикові пакети, пропонуючи натомість придбати пакети, що на 80% виготовлені з переробленого пластику. За 1 або 2 євро.

Починаючи з червня, у декількох готелях парку більше не буде ванних кімнат з маленькими пластиковими пляшечками гелю для душу або шампуню. Їх замінять на більші, які можна поповнювати.

Оператор Euro Disney повідомив, що також планує встановити сонячні панелі на великій території площею 22 квадратних кілометри, щоб отримувати більше енергії з відновлюваних джерел. Нині цей показник становить лише 10% споживаної електроенергії.

«Ми вдаємося до конкретних дій, щоб зменшити свій вплив на навколишнє середовище. Ми також хочемо надавати дітям позитивний приклад, спонукаючи їх піклуватися про природу», – сказала Мірей Смітс, директор Euro Disney з корпоративної соціальної відповідальності.

Ці зміни стосуються усіх курортів, а не тільки тематичних парків. Зокрема, й аквапарків, магазинів, кафе у світі Діснея тощо.

Фото: Unsplash