Флешмоб #Дульки_кулькам

Вінницькі школярі започаткували флешмоб із закликом до випускників не запускати повітряні кульки

Вінницькі школярі закликають випускників в інших містах країни змінити традиційний сценарій останнього дзвоника і не запускати в небо повітряні кульки. Натомість вони пропонують посадити дерева.

Біля стін навчального закладу у Вінниці з’явилися перші саджанці. «Ми висаджували все це під час вихідних. Узяли в дідусів та бабусь усі необхідні засоби, інструменти, й буквально за кілька хвилин зі всім упорались», – розповідає ініціатор флешмобу #Дульки_кулькам Марія Ошовська, яку цитує 5 канал.

Школярі переконують, що звичайні повітряні кульки – не лише додаткове сміття, але й значна загроза для птахів. Адже залишки гуми та силікону ті можуть переплутати з їжею.

Окрім магнолії, біля будівлі школи тепер ростимуть дуби, явори та клени. До кінця навчального року школярі планують висадити десятки дерев. Саджанці не лише купують, а й пересаджують молоді пагони рослин, які прижилися на шкільному подвір’ї.

Відмовитися від «летючого непотребу» й долучитися до флешмобу можуть усі охочі учні. У школі, в якій започаткували проект, кажуть, що фото і відеозвіти з відповідним хештегом уже отримали від учнів із Полтавщини, Донеччини та інших міст України. Акція триває до 31 травня.

Фото: Unsplash