Watsons влаштовує фотосесію й привертає увагу до ейджізму

Компанія Watsons здійснила фотосесію, якою привертає увагу до ейджізму в б’юті-індустрії й наголошує, що будь-який вік – прекрасний. Проек побачив світ з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку, який припадає на 1 жовтня.

«Цією кампанією ми закликаємо жінок, незалежно від їхнього віку, насолоджуватися своєю красою», – прокоментувала Катерина Веремєєва, PR директор Watsons.

За її словами, нині сприйняття краси незалежно від часу – світовий тренд. Зокрема, на західному ринку індустрія краси вже давно переглянула своє ставлення до віку.

«Ювілейний номер французького L’Officiel вийшов у вигляді збірки статей про жінок різних вікових груп. Універмаг Harvey Nichols запросив для рекламної кампанії 100-річну модель Марджорі Гілберт. Обкладинки журналів Vogue, Port Magazine, кампанії Celine і Dolce & Gabbana – всі вони були з дорослими моделями», – нагадала вона.

Watsons – одна з найбільших роздрібних мереж торгівлі товарами для краси і здоров’я, яка сьогодні налічує понад 7200 магазинів і понад 1500 аптек на 13 ринках Азії і Європи. В Україні до мережи входять понад 400 магазинів і 16 аптек у більш ніж 100 містах.

Ціль 10. Скорочення нерівності

фото: Watsons