Сеть магазинов Walmart

Walmart спрямовує $14,3 млн на боротьбу з расизмом

Найбільша американська торговельна мережа Walmart пожертвувала $14,3 млн на боротьбу з расовою нерівністю. Загалом компания пообіцяла виділити $100 млн упродовж п’яти років, а також підвищити різноманіття всередині Walmart. Про це повідомляє CNBC.

Walmart і Walmart Foundation розподілять перший транш між 16 некомерційними організаціями, які борються з расовою нерівністю. Наприклад, забезпечують спільноти вакцинами проти Covid-19, скорочують заборгованість студентів у коледжах і університетах, надають доступ до Інтернету і технологій дітям, які відвідують школу дистанційно.

Walmart – одна з багатьох компаній, які пообіцяли вкласти свої гроші у розв’язання проблеми расової нерівності після загибелі Джорджа Флойда і загальнонаціональних протестів з приводу расизму та насильства. Втім, рішення цієї компанії, як найбільшого роботодавця і продавця в країні, має вагоме значення.

За останнім звітом компанії щодо різноманіття та відкритості, співробітники з темним кольором шкіри складають близько 21% від 1,5 млн співробітників Walmart у США. Однак це різноманіття зникає у вищих ланках Walmart.

Центр расової справедливості Walmart буде займатися проблемами нерівності за такими ключовими напрямами: фінанси, охорона здоров’я, освіта і кримінальне правосуддя.

фото: Walmart