Вуді Харрельсон і Оуен Вілсон інвестують у веганське м’ясо

Знамениті друзі, актори Вуді Харрельсон і Оуен Вілсон інвестували у веганську компанію Abbot’s Butcher з виробництва м’яса. Це каліфорнійський стартап, який нещодавно зібрав $7 млн у раунді фінансування серії A під керівництвом Melitas Ventures.

За даними LiveKindly, ця інвестиція знаменує собою першу взаємодію Вілсона з веганським ринком, утім Харрельсон і його дружина Лаура раніше вже інвестували в кілька інших підприємств і вже давно підтримують веганську дієту.

Abbot’s Butcher планує використати гроші на роздрібну торгівлю, розширення громадського харчування та розробку нових продуктів і смаків. Продукція компанії позиціонується як рослинна альтернатива м’ясу преміум-класу.

Продукти Abbot’s Butcher, які включають яловичину без м’яса та протеїни в стилі чорізо, наразі доступні в більш ніж 800 точках роздрібної торгівлі та громадського харчування.

Раніше також стало відомо, що тенісистка, дванадцята ракетка світу Наомі Осака та DJ Стів Аокі стали інвесторами у стартап Daring Foods, що виробляє рослинні аналоги курячого м’яса.

фото @woodyharrelson