Наомі Осака та Стів Аокі інвестують у виробництво рослинних аналогів м’яса

Японська тенісистка, дванадцята ракетка світу Наомі Осака та DJ Стів Аокі стали інвесторами у стартап Daring Foods, що виробляє рослинні аналоги курячого м’яса. Стартап також підтримав американський футбаліст Кемероном Ньютон під час останнього раунду фінансування. Про це повідомляє LiveKindly.

Заснована в 2018 році компанія Daring Foods із Лос-Анджелеса оголосила цього тижня, що залучила $65 млн під час раунду фінансування серії C, внаслідок чого загальне фінансування за останні 12 місяців перевищило $120 млн.

Нині Daring Foods виробляє чотири різновиди курки на рослинній основі із соєвого білка, які отримали назви Original, Breaded, Lemon & Herb і Cajun. Інвестиції будуть спрямовані на розширення та розробку нових продуктів, які будуть запущені найближчим часом.

Компанія Daring Foods нещодавно запустила свою лінійку продуктів у понад 3000 магазинів Walmart по всій території США. Продукцію Daring Foods також можна знайти в магазинах Whole Foods, Sprouts та Kroger, а незабаром вона з’явиться і в магазинах Wegmans та Albertsons.

фото: daring.com