Встигнути! Завершується реєстрація на конкурс інновацій з біомімікрії

16 травня 2021 року завершується прийом заявок на Національний конкурс ідей з біомімикрії – ідей, натхнених природою. Цьогоріч він присвячений вирішенню проблеми відходів – #ДизайнБезВідходів! #DesignOutWaste!

Конкурс оголошено Програмою розвитку ООН в Україні й Інститутом біомімікрії (США). До участі запрошуються інженери, дизайнери, винахідники, студенти, а також усі, хто зацікавлений у розв’язанні проблем людства за допомогою рішень, підказаних природою.

Взяти участь запрошуються як команди, так і окремі учасники. Щоб зареєструвати свою ідею і взяти участь у національному відборі, потрібно заповнити анкету.

Етапи проведення конкурсу:

11 травня – сесія запитань і відповідей про конкурс (реєстрація).

16 травня – кінцева дата подачі ідей до Національного конкурсу з пошуку інноваційних ідей за логікою біомімікрії.

1 червня – публічний захист робіт (онлайн) і оголошення переможців Національного конкурсу з пошуку інноваційних рішень за логікою біомімікрії.

Що таке біомімікрія?

Біомімікрія описує процес вивчення та імітації стратегій, що спостерігаються в природі, для вирішення проблем людства. Дізнатися більше можна завдяки безкоштовному онлайн-курсу.

Національний конкурс з пошуку інноваційних рішень за логікою біомімікрії – це національний відбірковий тур до міжнародного конкурсу Biomimicry Global Design Challenge. Його співорганізаторами є Лабораторії інноваційного розвитку ПРООН і Інститут біомімікрії (США) в партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України, Міністерством захисту довкілля і природних ресурсів України, бізнес-інкубатором Ukrainian Future Національного центру «Малої академії наук України», БФ «Фонд захисту біорізноманіття України», ГО «Плато», ГО «Тарілка», Синхро Простір, Change Agency Responsible Future, а також за участі представників бізнесу, місцевої влади та університетів.

Три обрані команди отримають наставництво та підтримку від Лабораторії інноваційного розвитку ПРООН в Україні та її партнерів у підготовці проєкту та поданні на міжнародний конкурс з біомімікрії.

Трійка переможців візьме участь у бізнес-інкубаторі, а також матимуть можливість масштабувати свій винахід і знайти міжнародних партнерів в мережі 60 офісів Лабораторій інноваційного розвитку ПРООН.

У разі виникнення будь-яких запитань, звертайтеся до acclab.ua@undp.org