Відтепер у всіх магазинах JYSK можна здати використані батарейки

У всіх магазинах данської мережі JYSK в Україні встановлені спеціальні контейнери для збору вживаних батарейок. Переробка зібраних батарейок, яку фінансує мережа за програмами екологічної відповідальності, відбувається на заводі GreenWEEE у Румунії.

Отже, всі покупці можуть здати на утилізацію використані батарейки безпосередньо в магазині.

Використані батарейки – серед найнебезпечніших відходів. Важкі метали, які містяться в них, забруднюють грунт і воду, а під час спалювання – і повітря. Деякі з цих металів є канцерогенними, тож небезпечні не лише для рослин і тварин, а й для людини. Одна батарейка забруднює 16м2 землі

Кожен відвідувач мережі може здати до 50 штук батарейок за один візит, а перші звіти JYSK про збір та переробку з’являться уже в липні 2021.

Серед інших екопроєктів мережі – кампанія з утилізації матраців і подушок. Скандинавський бренд також використовує перероблену сировину у своїх колекціях, а цьогоріч усі магазини JYSK відмовились від використання одноразових пластикових пакетів і воліють спонукати тисячі покупців до якісних змін.

Ековідповідальність JYSK популяризує через додаткові знижки для тих покупців, які приєднуються до ініціатив. Так, у планах компанії влітку провести акцію – 10% знижки на покупку батарейок зможуть отримати всі покупці, які віддадуть на утилізацію старі.

JYSK – міжнародна роздрібна мережа, що пропонує товари для дому. Її перший магазин був відкритий у 1979 році в Данії Ларсом Ларсеном, власником. Сьогодні до складу JYSK входять понад 2 900 магазинів у 51 країні світу. В Україні працюють 75 магазинів JYSK, а також онлайн-магазин.

фото: JYSK

Change Agency Responsible Future допомагає українським компаніям переглянути соціальні й екологічні принципи своєї роботи, визначитися з новими пріоритетами та вийти на нову траєкторію розвитку. Замовити консультацію >>>