Pitch Day з біомімікрії. Україна оголосить своїх переможців-новаторів

1 червня 2021 року стануть відомі імена переможців Національного конкурсу з пошуку інноваційних рішень за логікою біомімікрії. Усі охочі можуть долучитися до публічного захисту робіт і оголошення результатів онлайн. Варто лише зареєструватися.

Захід триватиме з 16:00 до 18:00. Він відбудеться за підтримки Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні, Інституту біомімікрії (США)  в партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України, Міністерством захисту довкілля і природних ресурсів України, бізнес-інкубатором Ukrainian Future Національного центру «Малої академії наук України», БФ «Фонд захисту біорізноманіття України», ГО «Плато», ГО «Тарілка», Синхро Простір, Change Agency Responsible Future, а також за участі представників бізнесу, місцевої влади та університетів.

Особливу цінність захід матиме для інвесторів, які цікавляться інноваційними розробками, науковців, інженерів, дизайнерів, винахідників, студентів, а також для всіх, хто зацікавлений у розв’язанні проблем людства за допомогою рішень від природи. 

Десять півфіналістів конкурсу презентують свої напрацювання і проєкти, натхненні природними системами і організмами, що вирішують проблему відходів, а журі обере трьох фіналістів  #ДизайнБезВідходів! #DesignOutWaste! 

Три обрані команди отримають наставництво та підтримку від Лабораторії інноваційного розвитку ПРООН в Україні та її партнерів для підготовки проєкту та подання його на міжнародний конкурс з біомімікрії Biomimicry Global Design Challenge. Трійка фіналістів також візьме участь у бізнес-інкубаторі та матиме можливість масштабувати свій винахід і знайти міжнародних партнерів у мережі з 60 офісів Лабораторій інноваційного розвитку ПРООН.

Що таке біомімікрія? Біомімікрія описує процес вивчення та імітації стратегій, що спостерігаються в природі, для розв’язання проблем людства     

     

Захід відбуватиметься українською мовою. Також будуть доступні переклади жестовою мовою та англійською. Усіх зареєстрованих учасників чекає приємний сюрприз – розіграш худі від проєкту Symbioz, який транслює ідею рівності людей і природи.