В ООН закликають перевзутися і взяти участь у перегонах із часом

Управління ООН із гуманітарних питань спільно з додатком з фізичної активності Strava запустили кампанію, спрямовану на підвищення обізнаності про зміну клімату. А також закликає до солідарності з країнами, які найбільш уразливі перед природними катаклізмами.

Зокрема, в ООН закликають усіх людей доброї волі вдатися до улюбленого виду фізичної активності – бігати, плавати, ходити, їздити на велосипеді – в цілому 100 хвилин у період з 16 по 31 серпня.

Кампанія проходить із хештегом #TheHumanRace. Її вже підтримали відомі спортсмени і активісти по всьому світу.

«Я дуже рада, що можу взяти участь у найважливішому забігу нашого часу – забігу, присвяченому порятунку планети», – говорить бразильська спортсменка Фернанда Масієль.

В ООН закликають усіх жителів планети взяти участь у перегонах із часом, щоби, поки не пізно, зупинити зміну клімату.

Кульмінацією кампанії має стати Всесвітній день гуманітарної допомоги, який відзначають 19 серпня. «Кліматична криза – це перегони з часом, які ми поки програємо, – сказав Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш. – Тож давайте одягнемо кросівки і виграємо цю гонку заради загального благополуччя».

Кожен, хто підпишеться на додаток, додасть свій голос до заклику на адресу світових лідерів, які зберуться на саміт з питань клімату в листопаді: зупиніть зміну клімату і забезпечте щорічно $100 млрд на допомогу країнам, що розвиваються.

Підвищення глобальної температури призводить до масштабних стихійних лих. Засухи, періоди сильної спеки, лісові пожежі і повені забирають життя, залишають без даху над головою і засобів до існування мільйони людей. І це тільки початок, попереджають вчені, погодні лиха стануть ще частішим явищем, якщо не вжити термінових заходів.

Ціль 13. Боротьба зі зміною клімату

 

Change Agency Responsible Future допомагає компаніям переглянути екологічні принципи роботи. Замовити консультацію >>>