Royal Canin запускає глобальний благодійний фонд

Головний офіс глобального благодійного фонду The Royal Canin Foundation розташувався в штаб-квартирі компанії в місті Емарг, що у Франції. Управління ним здійснюватиметься незалежно від діяльності компанії Водночас працівники компанії зі 100 країн світу зможуть щороку пропонувати благодійні проєкти і брати участь у голосуванні щодо їх реалізації. На реалізацію проєктів у 2021 році фонд планує інвестувати $1 млн.

Мета фонду – допомогти саме в реалізації проєктів, спрямованих на здоров’я і добробут домашніх тварин, а також щоб відзначити важливу роль, яку вихованці відіграють у житті людей.

Відтак компанія визначила кілька  напрямів, за якими обиратимуть проєкти: підтримка здоров’я і благополуччя службових собак; домашні тварини, що підтримують фізичне здоров’я людей, а також домашні тварини, що підтримують ментальне здоров’я.

Royal Canin, один зі світових лідерів з виробництва харчування для тварин, має стратегію сталого розвитку і встановив для себе три амбітні цілі, щоб швидше досягти необхідного рівня сталого розвитку. Перша – здорова планета і зменшення впливу на довкілля відповідно до рекомендацій науковців щодо того, як зберегти планету здоровою.

Друа ціль – процвітання людейю Зокрема, змістовне покращення трудового життя людей у виробничо-збутовому ланцюжку для забезпечення можливості їхнього процвітання. Третя –
загальне благополуччя чрез сприяння науці, інноваціям і маркетингу заради того, щоб допомогти мільярдам людей і їхнім домашнім тваринам жити здоровіше й щасливіше.

Ваша компанія ще не розробила стратегію сталого розвитку і не визначилася з пріоритетами? Замовити консультацію Change Agency Responsible Future >>>