Український проєкт CupCorn створює разові стаканчики з кукурудзи

Український проєкт CupCorn створює разові різнокольорові стаканчики з кукурудзи. Після використання за призначенням їх можна використовувати як добриво для рослин.

За словами одного із засновників проєкту Володимира Васильєва, більша частина CupCorn складається саме з кукурудзяного крохмалу. Окрім нього тут є ще певна частина екологічних домішок, але це технологічна таємниця. Ці домішки не містять пластику, вони є повністю рослинними, тому стаканчики повністю розкладаються і є повністю екологічними.

Всередині стаканчиків є плівка, але, запевняють розробники, вона не шкідлива для людини та зовнішнього середовища. Це спеціальне покриття є екологічно чистим і дуже швидко розкладається в навколишньому середовищі під дією сонячного проміння. За 6-10 місяців залежно від погодних умов плівка повністю розкладеться.

Окрім того, ці стаканчики не сприяють вирубці лісів. «За різними даними, від 2.5 тисяч до 10 тисяч стаканчиків — це зрубане дерево. CupCorn — це не просто горнятка, це певна ідея. Ми будемо вкладати гроші за кожний проданий стаканчик у висадку дерев та певні соціальні проєкти», – розповів він в ефірі радіо «Промінь».

Продукція виробляється в Україні, обладнання виготовляли в Китаї. Залежно від об’єму вартість даного стаканчика – від 2.85 до 3.85 грн.

У CupCorn уже розроблений QR-додаток для телефону. Автори ідеї планують, що в кожній кав’ярні стоятиме планшет, де генеруватиметься код, людина його сфотографує та отримує бали, які зможе витратити на реальні проєкти – власноруч вибрати в який саме проєкт інвестувати кошти.

фото: facebook.com/CupCornua

Responsible Future допомагає українським компаніям визначитися з пріоритетними Цілями сталого розвитку, проаналізувати продукти та послуги на відповідність сталим принципам, налаштувати метрики за ESG-показниками і підготувати щорічні нефінансові звіти. Замовити консультацію >>>