У Великобританії побудували перший в країні електропором

Перший у Великобританії екологічно чистий пасажирський пором із електричним мотором був спущений на воду і пройде ретельні випробування перед введенням в експлуатацію в Плімуті.

За даним видання BusinessLive, випробування триватимуть до квітня 2021 року. Потім він перевозитиме пасажирів на маршрутах Plymouth Boat Trips. Саме Plymouth Boat Trips і Voyager Marine запустили новаторський Voyager із нульовим викидом вуглецю. До проєктування долучилися партнери з Плімутського університету, Ексетерського університету, Teignbridge Propellers, MarRI-Uk і EV Parts.

Проєкт профінансований в межах ініціативи «Clean Maritime Call» вартістю 1,4 млн фунтів стерлінгів, підтриманий Міністерством транспорту і запущений з метою забезпечення у Великобританії судноплавства з нульовим рівнем викидів.

«Дуже цікаво спостерігати за запуском e-Voyager і результатом такого прогресивного партнерства зі створення більш чистого та сталого майбутнього для морської індустрії», – сказав керівник проєкту Plymouth Boat Trips і Voyager Marine Енді Херлі.

фото: business-live.co.uk