Краса і здоров’я. 27 жовтня відбудеться конференція CosmoTech – live

27 жовтня відбудеться конференція CosmoTech – live, під час якої провідні представники косметичної і фармацевтичної індустрій обговорять глобальні виклики і тенденції розвитку, в тому числі – екологічної та соціальної відповідальності.

«Кінцева мета конференції – сприяти сталому розвитку обох галузей через розуміння глобальних викликів для сучасного виробника у вирі нової реальності, обговорити вимоги до нових бізнес-стратегій та інструментів для їх реалізації», – розповіла Клавдія Шевелюк, консультантка зі сталого розвитку, засновниця Change Agency Responsible Future, яка є співорганізатором CosmoTech – live.

Онлайн-конференція стане частиною іншої масштабної події – XI Міжнародної виставки обладнання та технологій для фармацевтичної промисловості PHARMATechExpo, яка відбуватиметься з 27 по 29 жовтня 2020 року в Києві на території виставкового центру «АККО Інтернешнл». Це єдина в Україні виставка, де представлено весь процес фармацевтичного виробництва – від розробки субстанцій, контролю якості сировини, обладнання для виробництва фармацевтичних препаратів і пакувальних технологій до транспортування та зберігання лікарських засобів.

Також тут уперше відбудеться Міжнародна спеціалізована виставка технологій пакування та маркування фармацевтичної, косметичної, хімічної продукції Packaging & Labelling.

«Косметична галузь має багато спільного з фармацевтичною, починаючи з типових вимог до організації виробництва та закінчуючи певними категоріями кінцевого продукту, що виробляється на стику галузевих технічних регулювань», – коментують в Асоціації парфумерії та косметики України, яка в партнерстві з Change Agency Responsible Future проводить CosmoTech – live.

Програма CosmoTech – live
Реєстрація на захід