Вегетарианское блюдо

У Великобританії обмежать рекламу фастфуду

Влада Великобританії заборонить показувати рекламу фастфуду, жирної, солоної і солодкої їжі до 21:00. Причиною такого рішення стали дані статистики про те, що ймовірність захворювання на важку форму коронавірусу у людей із зайвою вагою підвищується.

За даними Mind.ua, під заборону також потраплять акції на зразок «купи один, отримай один безкоштовно» на нездорову їжу з високим вмістом солі, цукру і жиру. Відображення калорій в меню буде обов’язковим.

Прем’єр-міністр Британії Борис Джонсон заявив, що має намір ввести ряд обмежень на продаж шкідливої їжі по всій країні. Крім цього, він виступив із пропозицією обмежити рекламу фастфуду в інтернеті й на телебаченні.

Читайте також: Сінгапур першим із країн заборонить рекламу солодких напоїв

Також влада Британії має намір посилити правила маркування продуктів з високим вмістом цукру або солі. У ресторанах можуть почати вказувати калорійність кожної страви в меню. Відповідний закон може поширитися і на алкоголь, який теж має свої калорії.

Сам Джонсон заявив, що ідея про обмеження продажів шкідливої їжі спала йому на думку після звістки про те, що ожиріння підвищує ризики летального результату при коронавірусі. «Ми будемо щасливіші, здоровіші та стійкіші до хвороб, як-от COVID-19, якщо зможемо боротися з ожирінням», – вважає політик.

У 2018-му аналітики Національної служби охорони здоров’я Британії провели дослідження. Виявилося, що жителі Королівства дійсно мають серйозні проблеми із зайвою вагою. 64% дорослих і 30% дітей страждають на ожиріння та інші недуги, пов’язані з надлишком жиру.

Ціль 3. Міцне здоров’я і благополуччя