Запрет пластиковой посуды и трубочек для коктейлей

Сінгапур першим із країн заборонить рекламу солодких напоїв

Сінгапур має намір стати першою країною в світі, яка заборонить рекламу напоїв із підвищеним вмістом цукру. Про цей крок у «війні з діабетом» повідомляє CNN.

Заборона поширюватиметься на всі медійні платформи, у тому числі на друговані видання і онлайн. Міністр охорони здоров’я жителів міста-держави повідомив журналістам, що рішення ухвалено після «громадських консультацій» у формі опитування. Міністерство також заявляє, що продовжить збирати відгуки споживачів і представників галузі протягом наступних кількох місяців, перш ніж повідомляти більш детальну інформацію про заборону, яку хочуть запровадити наступного року.

Нові правила стосуватимуться безалкогольних напоїв, соків, йогуртових напоїв і розчинної кави. На додаток до заборони на рекламу міністерство оголосило, що на етикетку солодких напоїв також буде потрібно наносити кольорове маркування з вказаним вмістом цукру.

Високе споживання солодких напоїв пов’язано з ожирінням і підвищеним ризиком розвитку хронічних захворювань, таких як діабет і хвороби серця.

Ціль 3. Міцне здоров’я і благополуччя

фото: unsplash.com