У Сінгапурі запрацювала одна з найбільших у світі плавучих сонячних ферм

Нова плавуча сонячна ферма має назву Sembcorp Tengeh і розташована на Тенгеському водосховищі. Вона складається з 122 000 сонячних панелей на 45 гектарах, що за розміром приблизно як 45 футбольних полів.

Потужність сонячної ферми – 60 мегават (МВт). Електроенергії, виробленої тут, вистачить для живлення п’яти місцевих водоочисних споруд Сінгапуру, що дозволить компенсувати близько 7% річної потреби в енергії і скоротити вуглецевий слід – те саме, що прибрати з доріг 7 000 автомобілів.

Ферма встановлена ​​Sembcorp Industries і відповідає меті Сінгапуру збільшити потужність сонячної енергії у чотири рази до 2025 року, щоб допомогти країні зробити свій внесок у подолання глобальної кліматичної кризи.

фото: Sembcorp Industries

 

Ціль 13. Боротьба зі зміною клімату та її наслідками

 

Нагадаємо, триває реєстрація на міжнародну онлайн-лекцію  Як стати кліматично позитивним бізнесом? в European Business Association, мета якої – допомогти компаніям в їх прагненні скоротити викиди і протидіяти кліматичним змінам. Захід відбудеться 16 вересня 2021 за участю радника з питань сталого розвитку, засновника компанії Sustinere (Естонія) Марко Сіллера і консультантки зі сталого розвитку, засновниці Change Agency Responsible Future Клавдії Шевелюк, які дадуть практичні поради щодо управління кліматичним впливом.