У Києві відкривається громадський Urban Space

Засновниками закладу – ресторану і водночас подієвого майданчику – стали 500 містян. Кожен інвестував $1000. Передбачається, що 80% від прибутку закладу буде спрямовано на розвиток міських проектів, решта 20% – управлінській компанії.

В інтер’єрі закладу, що на вул. Б.Грінченка, 9,  використано меблі від IKEA і українського виробництва, зокрема, з вторсировини. Щодо меню, воно складається зі страв з акцентом на здорове харчування. Також в Urban Space 500 буде меню, написане шрифтом Брайля.

До березня 2019 року подієвий майданчик Urban Space 500 працюватиме в тестовому режимі, допоки формуватиметься концепція на підтримку стійкої міської спільноти. Кожна мешканка чи мешканець Києва, організація можуть запропонувати і провести свою подію в Urban Space 500. Наприклад, за темою урбаністика, культура і мистецтво, транспорт, екологія, енергетика, інклюзивність і права людини, інновації, малий бізнес або соціальне підприємництво. Всі виступи проводитимуться безкоштовно.

Urban Space – це мережа громадських ресторанів за соціальною франшизою. Перший такий – Urban Space 100 – функціонує в Івано-Франківську.

Ціль 10. Сталий розвиток міст і спільнот

Facebook.com/urbanspace500/photos