Анонс фильма о круговой экономике Closing the Loop

У Києві відбудеться показ фільму «Closing the Loop»

5 березня в Києві відбудеться демонстрація фільму «Closing the Loop» (укр. «Замикаючи цикл»). Цей документальний фільм про принципи кругової економіки одночасно транслюватиметься в 51 місті 29 країн світу в період з 4 по 10 березня 2019 року.

Подія відбуватиметься в українській столиці вперше за ініціативи Агенції змін Responsible Future та за ліцензією Circular Economy Club (CEC). Партнером показу виступили Open University of Maidan і подієвий майданчик Urban Space 500.

Документальна стрічка розширить уявлення учасників заходу про циркулярність і познайомить зі світовими практиками зі сталого розвитку. Зокрема, в підтримку досягнення Цілей сталого розвитку ООН, серед яких – Ціль 12. Відповідальне споживання і виробництво, документальний фільм досліджує п’ять головних стратегій для досягнення циркулярності: зменьшення споживання, повторне використання, переробка, поновлення і повторне винаходження. Він містить приклади Європи, Латинської Америки, Африки, які наведено експертами зі Всесвітнього економічного форуму, Кембріджського і Гарвардського університетів.

Одразу після перегляду фільму відбудеться панельна дискусія за участю бізнес-лідерів, яку відкриє д-р Вейн Віссер (Wayne Visser), професор і керівник кафедри сталої трансформації Антверпенівської школи менеджменту, науковий співробітник Інституту сталого лідерства Кембріджського університету.

Фільм транслюватиметься мовою оригіналу (англійською) з українськими субтитрами. Дискусія відбудеться українською.

Коли: 5 березня 2019 року о 15:00

Де: Київ, вул. Б.Грінченка, 9. Urban Space 500

Для кого цей захід?

– Власники і топ-менеджери бізнесів, яким важливий сталий розвиток
– Архітектори, дизайнери, інженери і експерти будівельної галузі
– Представники компаній і стартапів енергетичного сектору, АПК, будівельної галузі, фешен і текстилю, відновлювальної енергетики
– Дослідники і науковці
– Громадські організації, професійні і бізнес-асоціації
– Прихильники принципів кругової економіки

Реєстрація: Безкоштовна за посиланням >>>

 

Ціль 12. Відповідальне споживання і виробництво