У Британії будують перший автовокзал із нульовим викидом вуглецю

Перший у Великобританії автовокзал із нульовим викидом вуглецю побудують у Лестері до травня 2022 року на місці старого вокзалу Святої Маргарити.

Проєкт передбачає використання світлодіодного освітлення, механічну вентиляцію з рекуперацією тепла, теплові насоси з повітряним джерелом і сонячні панелі площею 750 квадратних метрів, які будуть генерувати достатньо енергії для живлення станції і повертати додаткову енергію назад у систему.

Будуть встановлені пункти підзарядки електричних автобусів і стоянка для 150 велосипедів. Також пропонується вдосконалити пішохідні доріжки. Окрім поліпшення умов для пішоходів і велосипедистів, увагу приділять озелененню території, висадять дерева.

За інформацією компанії Arcadis, якій довірено зведення об’єкта, нині проводяться роботи зі знесення існуючої станції.

Міська рада Лестера також планує реконструювати вулиці навколо автовокзалу. Її зусилля спрямовані на те, щоб до 2030 року стати містом із нейтральним рівнем викидів вуглецю.

фото: leicester.gov.uk

Change Agency Responsible Future допомагає українським компаніям переглянути соціальні й екологічні наслідки своєї роботи, визначитися з новими пріоритетами та вийти на траєкторію сталого розвитку. Замовити консультацію >>>