Церемонія «Оскар» буде «веганською» і без пластику

Цьогоріч номінанти на премію «Оскар» зібралися на ланч, де меню було повністю на рослинній основі. Страви на заході, в якому брали участь Флоренс П’ю, Бред Пітт і Рене Зеллвегер, містили веганський сир, гриби майтаке і кумкват. Присутні актори і режисери також смакували веганським хлібом і чорним рисом. Пізніше того ж дня Академія кінематографічних мистецтв і наук зробила заяву, оголосивши про свою прихильність скороченню викидів вуглекислого газу.

«Ми зобов’язані підтримувати планету… Протягом минулого десятиліття Академія була прихильна справі скорочення свого вуглецевого сліду. Протягом минулих семи років у шоу «Оскар» був чистий нульовий вуглецевий слід. Ми продовжуємо поширювати наш план сталого розвитку, кінцева мета якого – вуглецева нейтральність», – йдеться в заяві, яку цитує Independent.

Церемонія нагородження за кращий внесок у розвиток кіно відбудеться 9 лютого 2020 року. Окрім ланчів і фуршетів, нові екологічні правила стосуватимуться пластику – жодних пластикових пляшок із водою, жодних напоїв у пластиковому контейнері.

Читайте також про Оскар 2019. Свідома мода на червоній доріжці >>>

фото: instagram.com/theacademy