Пластиковая бутылка на берегу

Світовий банк кличе рятувати океани від забруднення пластиком

Забруднення морського середовища є серйозною загрозою для здоров’я людини, екосистем і економіки, а океанський пластик – найголовніший чинник цієї тривожної ситуації. Потік пластику в річки і океани збільшується, адже виробництво та попит на пластик зростають у всьому світі. Щороку в океани потрапляє близько 8 млн пластикових відходів.

Світовий банк запрошує всіх охочих до прямого ефіру, що відбудеться 11 квітня і буде присвячений інноваційним рішенням у боротьбі з пластиком в океані. «Ми сподіваємося, що ці рішення спонукатимуть уряди забезпечити певні стимули та політику, необхідні для інновацій та технологічних змін», – йдеться у повідомленні інституції.

Ви можете відстежувати подію у прямому ефірі і поділитися своїми думками на сторінці Від джерела до моря: інноваційні шляхи подолання морського забруднення або в Twitter із використанням хештегу #BeatPlasticPollution. Отже, беріть участь у глобальній розмові.

Захід організовано у партнерстві з громадською організацією Global Citizen, чий рух на подолання крайньої бідності вимагає від кожного долучитися до боротьби з пластиковим забрудненням океанів, захисту найбідніших частин планети та зміцнення економіки.

ООН против пластика в океане

Ціль 12. Відповідальне споживання і виробництво
Ціль 14. Збереження морських екосистем